Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука

У ЗНУ відбулася презентація стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука

26.09.2013 14:40 науково-дослідна частина

25 вересня співробітники науково-дослідної частини Запорізького національного університету провели презентацію стипендіальної програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука для студентів 3-5 курсів усіх факультетів нашого вишу.

На презентацію завітав координатор спільноти стипендіатів, менеджер програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука Максим Нарбут. Присутні мали можливість переглянути відеофільм про Програму, поставити запитання щодо участі у ній. Також на презентацію завітала студентка факультету журналістики Юлія Стець - цьогорічна стипендіатка Фонду, яка розповіла студентам про свій досвід участі у Програмі та про нові перспективи, які вона отримала завдяки своїй участі у проекті.
Варто відзначити, що представники Запорізького національного університету беруть участь у цій Програмі вже шостий рік поспіль. За ці роки стипендіатами Програми стали 30 студентів. Головна мета проекту – сприяти формуванню та зміцненню нового покоління інтелектуальної та ділової еліти України із середовища найкращих студентів вітчизняних вищих навчальних закладів.
Ознайомитись з детальними умовами участі в конкурсному доборі можна на сайті zavtra.in.ua або на сайті Науково-дослідної частини в розділі «Анонси, новини, оголошення».
Конкурсні роботи приймаються з 1 по 18 жовтня. Роботи та пакет необхідних документів необхідно подавати фахівцю НДЧ Олені Борисенко (4 навч. корп., 327 каб.). Публічний захист поданих робіт відбудеться 22 жовтня о 14.30 в 50 ауд. 1 навчального корпусу ЗНУ. Цього року квота конкурсних робіт, які відправлятимуться до м. Києва для проходження подальших етапів Програми, складає 35 осіб.

Світлана Доброскок,
координатор «Завтра.ua» в ЗНУ,
провідний фахівець науково-дослідної частини

Схожі новини