Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / НТСА запрошує до наукової діяльності першокурсників біологічного факультету

НТСА запрошує до наукової діяльності першокурсників біологічного факультету

27.09.2013 09:27 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет НТСА

26 вересня для студентів 1-2 курсів біологічного факультету відбулася презентація науково-дослідних гуртків, які діють на факультеті. Її провели та ознайомили присутніх із напрямками діяльності представники Наукового товариства студентів та аспірантів біологічного факультету.

Відкрили засідання заступник декана з наукової роботи Віра Копійка та заступник голови НТСА біологічного факультету Владислав Кириченко. Про роботу та напрямки діяльності гуртків розповіли представники НТСА з числа студентів-біологів. Так, цього року на біологічному факультеті діє 12 науково-дослідних студентських проблемних груп із різних напрямів: «Біоорганічна хімія» (наукові керівники професори Людмила Омельянчик та Олександр Бражко), «Дослідницька імунологія та біотехнологія» (професор Олександр Фролов, доценти Євген Федотов та Віра Копійка), «Фізіологія людини» (професор Валентина Бовт, доцент Наталія Григорова) та інші.
Студентка 4 курсу Ганна Біла представила відеопрезентацію та розповіла студентам перших курсів про роботу студентської наукової проблемної групи «Мисливствознавство та екологічні особливості тварин». Вона зазначила, що учасники гуртка мають можливість проводити свої дослідження на базі національного заповідника на о. Хортиця та Азово-Сиваського національного природного парку (о. Бірючий).
Діяльність «Молодих іхтіологів та іхтіопаразитологів» презентував студент заочного відділення Євген Бутовицький. Також під час засідання була презентована робота інших гуртків - «Сучасний ентомолог», «Вивчення антропогенного стресу та пристосування до нього водних та наземних організмів», «Водна та ґрунтова мікробіологія» тощо.
Учасники зустрічі зазначили, що результати досліджень у рамках роботи наукових проблемних груп можуть бути використані для написання звітів, курсових та інших наукових робіт, статей, доповідей конференцій тощо. Окрім студентів у роботі багатьох гуртків беруть участь також досвідчені науковці, викладачі та представники різних дослідницьких організацій.
Організатори заходу запросили студентів-першокурсників приєднатися до цікавої пошукової роботи у межах обраної тематичної групи. Докладна інформація щодо роботи гуртків знаходиться у заступника декана з наукової роботи Віри Копійки та керівників НТСА біологічного факультету.

Олена Хлистун

Схожі новини