Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Активісти ради Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету презентували свою діяльність

Активісти ради Наукового товариства студентів та аспірантів юридичного факультету презентували свою діяльність

04.10.2013 10:09 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет НТСА

На юридичному факультеті відбулася презентація діяльності ради Наукового товариства студентів та аспірантів для першокурсників. У змісті презентації було окреслено наступні аспекти: суть, завдання та мета діяльності НТСА; наукові заходи, їх класифікація, процес організації; інновації, що впроваджуються членами-студентами НТСА; проведення неформальних заходів та інші.

Зі вступним словом до присутніх звернувся к.ю.н., доцент Олександр Ганзенко. Зокрема, він зазначив, що залучення до діяльності НТСА студентів 1 курсу в подальшому буде впливати на їхню правосвідомість, правову обізнаність і компетентність у галузі юриспруденції. Презентація роботи ради розпочалася виступом голови НТСА юридичного факультету Олександра Коломойця. Він розповів про структуру товариства, головні завдання, а також про співробітництво між студентськими організаціями різних вишів країни. Заступник голови НТСА юридичного факультету Микита Жуков доповів присутнім про форми проведення наукових заходів (круглі столи, конференції, тренінги).
Секретар НТСА факультету Сергій Тяпкін надав інформацію щодо участі студентів у стипендіальних програмах.
Виступи активістів НТСА зацікавили першокурсників, тому дехто виявив бажання вступити до Ради цього органу.

Олександр Коломоєць,
голова НТСА юридичного факультету

Схожі новини