Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ відсвяткували День працівника освіти

На економічному факультеті ЗНУ відсвяткували День працівника освіти

04.10.2013 14:18 Все Факультети Економічний Економічний факультет свято

3 жовтня на економічному факультеті Запорізького національного університету відбувся концерт до Дня освітянина та 22 річниці з дня створення економічного факультету.

Декан економічного факультету, професор Алла Череп, вітаючи колег зі святом, зазначила, що їхня самовіддана праця сприяє розвитку не лише Запорізького національного університету, а й нашого регіону та держави в цілому. Завдяки їхнім плідним зусиллям, економічний факультет нашого вишу вдруге визнано кращим серед факультетів вищих навчальних закладів України з підготовки фахівців для фінансово-кредитної галузі. За 22 роки свого існування економічний факультет виховав не одне покоління висококваліфікованих фахівців, які є гордістю ЗНУ. Минула вступна кампанія була успішною для економічного факультету, а в останній рік факультет суттєво розвинувся завдяки відкриттю нових спеціальностей, створенню нових кафедр. І все це стало можливим завдяки плідній праці усього колективу.
Алла Василівна від ректорату ЗНУ та від себе особисто щиро подякувала викладацькому колективу факультету за сумлінну працю та побажала здоров’я, творчого натхнення, успіхів у науковій діяльності та щастя в родинах.
За сумлінну працю та високий професіоналізм у роботі, добросовісне виконання своїх обов’язків та з нагоди Дня працівників освіти викладачів економічного факультету було нагороджено грамотами ректора Запорізького національного університету та грамотами декана факультету.
Протягом 30 вересня-4 жовтня до уваги студентів, викладачів і співробітників факультету тривала виставка стінних газет академічних груп. Відчувалося, що кожен плакат був створений із особливою старанністю та натхненням.
Організатори заходу – студентська рада факультету – привітали своїх викладачів із професійним святом і подякували їм за невтомну працю. Свої вокальні номери викладачам факультету подарували Маргарита Піун, Максим Колчин, Алла Лейбович, Євген Петренко й Анастасія Моїсеєва.
Свято на економічному факультеті пройшло у теплій та приємній атмосфері.

Декан Алла Череп,
заступник декана Вікторія Сьомченко,
студентка економічного факультету Герміне Багдасарян

Схожі новини