Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті відбувся турнір із міні-футболу на Кубок Феміди

На юридичному факультеті відбувся турнір із міні-футболу на Кубок Феміди

04.10.2013 15:32 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет футбол спорт

3 жовтня у спортивному комплексі ЗНУ відбувся турнір із міні-футболу серед студентів усіх курсів юридичного факультету. Дружні матчі Кубку Феміди були присвячені Дню юриста, що відбудеться 8 жовтня. Під час турніру відбувся збір додаткових коштів для лікування студентки ЗНУ Мар’яни Уланової, яка постраждала внаслідок автомобільної аварії.

У змаганні взяли участь 6 команд – представники 1-4 курсів, спеціалісти, магістри.
Студенти з усіх курів завітали на турнір й активно вболівали за свої команди. Правники-футболісти зіграли 6 матчів, кожний по 20 хвилин.
Матч між командами спеціалістів і студентами 2 курсу завершився з рахунком 5:1. Магістри виграли у команди I курсу з рахунком 5:3. Футболісти 4 курсу перемогли команду третьокурсників (2:0) та команду магістрів (3:0). А зустріч представників 3 та 1 курсів завершилася з результатом 4:1.
Остання, фінальна, гра відбулася між командою 4 курсу та спеціалістами. Основний час матчу завершився з рахунком 4:4, але за результатами серії пенальті перемогу вибороли студенти 4 курсу. 3 місце посіла команда 3 курсу, а 2 – команда спеціалістів.
Призерам турніру були вручені медалі та грамоти.

Ольга Попова

Схожі новини