Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету іноземної філології ЗНУ привітали викладачів із професійним святом

04.10.2013 15:50 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

4 жовтня студенти факультету іноземної філології Запорізького національного університету привітали своїх викладачів із Днем працівника освіти. Організатором заходу виступила студентська рада факультету у складі Юлії Пігаревої, Аліси Кривошеєвої, Наталії Давиденко, Артема Погребняка, Юлії Пономаренко та Ганни Лисенко.

Студенти звернулися до викладачів факультету з привітаннями, побажали їм творчого натхнення та успіхів на освітянський ниві, а також подякували їм за терпіння, увагу, допомогу у вирішенні будь-яких питань і, звичайно, за отримані знання.
Окрім квітів та щирих вітань студенти підготували для викладачів особливий подарунок – власні пісні. Декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна подякувала студентам за такий святковий подарунок. У свою чергу, вона привітала колег зі святом та подякувала викладачам факультету за їх натхненну й самовіддану працю.

Наталія Давиденко,
інформаційний сектор ФІФ