Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у мітингу на честь 70 річниці визволення Запоріжжя від фашистських загарбників

Представники ЗНУ взяли участь у мітингу на честь 70 річниці визволення Запоріжжя від фашистських загарбників

10.10.2013 16:48 Мітинг свято

10 жовтня біля пам’ятника танковому екіпажу Героя Радянського Союзу Миколи Яценка відбувся мітинг до 70 річниці з дня визволення м. Запоріжжя від фашистських загарбників. В урочистостях взяли участь представники міської та районної адміністрації, члени Спілки ветеранів, співробітники установ, підприємств та організацій Жовтневого району, викладачі, студенти та учні районних закладів освіти. Запорізький національний університет на мітингу представляли перший проректор Олександр Бондар, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Наталія Грозовська, викладачі та студенти нашого вищого навчального закладу.

На початку мітингу пролунав Гімн України. Потім заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Андрій Гамов привітав всіх присутні зі знаменною датою та нагадав про героїчну військову операцію Радянської армії, у результаті якої 14 жовтня 1943 року відбулося визволення Запоріжжя від фашистських загарбників. Також Андрій Миколайович подякував усім ветеранам, які у ті важкі для всього нашого народу часи своїм щоденним подвигом сприяли перемозі та вибороли мирне небо для своїх нащадків.
Голова Жовтневої районної адміністрації Запорізької міської ради Олександр Манохін і депутат Запорізької міської ради Костянтин Войтанник у своїх виступах приєдналися до щиросердних привітань на адресу ветеранів Жовтневого району, присутніх на мітингу, та закликали усіх його учасників ніколи не забувати подвиг визволителів Запоріжжя.
Від імені усіх ветеранів зі словами подяки та привітаннями з черговою річницею визволення нашого міста виступив почесний ветеран Запоріжжя, генерал-майор авіації Анатолій Король.
Студенти та учні запорізьких освітніх закладів подарували присутнім концертну програму, до якої увійшли хореографічні номери та декламація патріотичних віршів. Пам'ять усіх загиблих у 2 світовій війні вшанували військовим салютом та хвилиною мовчання.
Після завершення урочистого мітингу представники районних установ, підприємств, організацій та навчальних закладів поклали квіти до пам’ятника танковому екіпажу. Перший проректор ЗНУ Олександр Бондар та проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Наталія Грозовська теж взяли участь у церемонії покладання квітів.

Таміла Тарасенко

Схожі новини