Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсмени Економіко-правничого коледжу ЗНУ в черговий раз довели свою високу майстерність

Спортсмени Економіко-правничого коледжу ЗНУ в черговий раз довели свою високу майстерність

14.10.2013 14:36 Економіко-правничий коледж

З 9 по 10 жовтня в рамках обласної спартакіади серед студентів ВНЗ 1-2 р.а. на базі стадіону «Стріла» тривали змагання з легкої атлетики.
Студенти Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету взяли участь у різних видах програми: біг 100 м, 200 м, 400 м, стрибки у довжину з розбігу та естафетний біг 4x100 м.

До складу збірної команди коледжу увійшли студенти спеціальності «Фізичне виховання»: Михайло Яворський, Дмитро Ураков, Максим Ледньов, Олександр Желтоухов, Андрій Вакула, Марія Кришкіна, Вікторія Остемчук, Дар’я Іващенко, Катерина Стіхарьова, а також студенти, для яких спорт не є основною спеціалізацією: Ілля Максимов, Денис Кузьмін, Єлизавета Бабій, Діана Аскерова, Анастасія Депутат, Валерія Михайличенко, Аліна Коляцкіна, Софія Якименко.
Найкращий результат під час змагань продемонструвала студентка 1 курсу спеціальності «Туристичне обслуговування» Єлизавета Бабій – 1 місце у стрибках у довжину з розбігу із результатом 5,68 м, а в бігу на 100 м Єлизавета стала третьою.
У бігу на 100 та 200 м рівних не було студенту 1 курсу спеціальності «Фізичне виховання» Михайлу Яворському. Студент 3 курсу спеціальності «Фізичне виховання» Дмитро Ураков посів також призове 3 місце на цих дистанціях.
Серед дівчат студентка 1 курсу спеціальності «Фізичне виховання» Вікторія Остемчук виборола 2 місце у бігу на 100 м та 3 місце на 200 м.
За остаточними результатами змагань з легкої атлетики збірна команда Економіко-правничого коледжу ЗНУ посіла 2 загальнокомандне місце серед 16 команд коледжів та технікумів Запорізької області.
Вітаємо спортсменів коледжу із новими досягненнями та бажаємо подальших перемог!

Олександра Данілкіна

Схожі новини