Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики ЗНУ визначили найрозумнішого першокурсника

На факультеті журналістики ЗНУ визначили найрозумнішого першокурсника

15.10.2013 11:13 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

8 жовтня на факультеті журналістики Запорізького національного університету відбулася інтелектуальна гра, під час якої було визначено найрозумнішого першокурсника. Організатором заходу виступило НТСА факультету журналістики.

Інтелектуальна гра складалася з трьох етапів. Перший тур – відповідь на питання з категорії «загальні знання». Завдання другого етапу – усна відповідь на питання з галузі журналістики. У результаті, фіналістами інтелектуальної гри стали студенти Оксана Козачок, Марія Рєзнікова і Юлія Асаубаєва.
У третьому турі першокурсникам необхідно було відповісти на питання з попередньо обраної теми, яка подавалася учасниками при реєстрації для участі у грі. Так, Оксана Козачок демонструвала свої знання з авторського права журналістів, Марія Рєзнікова – творчого шляху журналістки та ведучої Тіни Канделакі, а Юлія Асаубаєва – ведучої телеканалу «СТБ» Оксани Марченко.
Розрив між фіналістами був мінімальним, однак, як і в будь-якій грі, мав бути обраний один переможець. Звання «Найрозумнішого першокурсника факультету журналістики-2013» виборола неймовірно ерудована і амбітна Юлія Асаубаєва. Окрім того, вона отримала цінний подарунок і ексклюзивну можливість увійти до складу активу НТСА факультету журналістики. Друге і третє місце посіли Марія Рєзнікова та Оксана Козачок відповідно.

Катерина Сиваш

Схожі новини