Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті ЗНУ обрали нового голову студентської ради

На економічному факультеті ЗНУ обрали нового голову студентської ради

15.10.2013 11:56 Все Факультети Економічний Економічний факультет

14 жовтня на економічному факультеті ЗНУ відбулася звітно-виборча конференція, під час якої були проведені вибори голови студентської ради факультету.

На заході були присутні декан економічного факультету Алла Череп і заступник декана з виховної роботи Вікторія Сьомченко, а також студенти економічного факультету і старости академічних груп. Модератором конференції виступив голова студентської ради ЗНУ Антон Осадчук.
Основними питаннями порядку денного звітно-виборчої конференції були окреслені наступні: проголошення звіту попереднього голови студентської ради економічного факультету Івана Задуміна та вибори нового.
На початку конференції зі вступним словом до присутніх звернулась декан економічного факультету Алла Череп, яка привітала студентів та виразила щиру подяку за плідну роботу Івану Задуміну та його команді. Також Алла Василівна дала цінні рекомендації та настанови щодо подальшої діяльності студентської ради факультету.
За результатами голосування більшістю голосів головою студентської ради економічного факультету було обрано Аллу Лейбович. Нова команда на чолі з Аллою Лейбович готова розпочати свою роботу і сподівається на активну участь та допомогу з боку молоді, студентства та адміністрації вишу.

Заступник декана Вікторія Сьомченко
Заступник голови студентської ради Анастасія Нікуліна

Схожі новини