Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тренінг «Людина і правоохоронні органи» для студентів факультету журналістики ЗНУ

Тренінг «Людина і правоохоронні органи» для студентів факультету журналістики ЗНУ

22.10.2013 14:03 Все Факультети Журналістики Юридичний Юридичний факультет Ліга студентів Асоціації правників України факультет журналістики

22 жовтня для студентів 2 курсу факультету журналістики ЗНУ відбувся тренінг «Людина і правоохоронні органи». Організаторами заходу виступили представники юридичного факультету ЗНУ та Запорізького осередку Асоціації правників України.

Організатори підготували для студентів та продемонстрували 4 ситуації – кримінальне й адміністративне затримання, підкидання наркотиків іншій людині та обшук житла.
На засідання завітали голова Студентської ради ЗНУ Антон Осадчук, який разом з організатором брав участь в інсценівках, та заступник голови ради Ольга Лєбєдєва.
Студенти юридичного факультету під час проведення постановок зробили акцент на правах та обов’язках як постраждалого та затриманого, так і представника правоохоронних органів. Також були представлені інсценівки за участю глядачів. Задля кращого закріплення інформації присутні намагались самі розповісти, як правильно поводитись під час різних ситуацій. Студенти факультету журналістики ставили запитання студентам-правникам та пропонували для розгляду різні варіанти розвитку однієї і тої ж події, цікавились нормами поведінки під час них.

Ксенія Назаренко

Схожі новини