Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ти є вчитель, доки вчишся сам!

Ти є вчитель, доки вчишся сам!

22.10.2013 14:39 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології майстер-клас

Викладачі факультету іноземної філології ЗНУ завжди охоче діляться своїм досвідом із колегами. Практика проведення майстер-класів уже давно стала традиційною на факультеті. Черговий майстер-клас відбувся 21 жовтня. Своїм досвідом роботи з інтернет-ресурсами при навчанні іноземній мові ділилися к.ф.н., ст. викладач кафедри викладання другої іноземної мови Ольга Тупахіна та викладач цієї ж кафедри Марина Трифименко.

Викладачі факультету ознайомились із програмою Exam-Time, онлайн-конструктором інтерактивних освітніх ресурсів, який дозволяє викладачу підготувати інтелектуальні карти, флеш-карти, тести, конспекти. Ольга Володимирівна продемонструвала всі можливості цього безкоштовного сайту та приклади того, що було зроблено нею для навчання студентів німецькій мові як другій іноземній.
Марина Юріївна надала інформацію щодо систематизації навчального матеріалу за допомогою безкоштовного онлайн-сервісу з візуального створення сайтів Weebly. Цей сервіс – гарна можливість інтерактивного спілкування зі студентами не тільки в аудиторії, але й поза її межами.
Інформація викликала зацікавленість не тільки у молодих викладачів, але й у досвідчених педагогів факультету, адже йти в ногу з часом – бути ближче до сучасних студентів!

Ганна Ваніна,
кафедра викладання другої іноземної мови