Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ФСУ взяли участь у з’їзді активістів студентського самоуправління KievBarCamp 2013

22.10.2013 15:07 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління

18-20 жовтня відбувся перший з'їзд активістів студентського самоврядування KievBarCamp 2013, який відвідали й представники факультету соціології та управління ЗНУ.

KievBarCamp 2013 - студентська конференція, яка створюється її учасниками. Конференція відкрита для всіх, проходить у форматі доповідей, тренінгів, презентацій, обговорень. Весь матеріал надається самими учасниками. Організаторами заходу виступили Ганна Виговська (сектор зовнішніх зв’язків ФСУ) та Влад Швець (голова студентського парламенту факультету соціології КНУ).
Під час з’їзду учасники мали можливість обмінятися досвідом, дізнатися більше про особливості студентського самоврядування, ознайомитися з перспективами його розвитку, обговорити ідеї співпраці. Студентська рада факультету соціології та управляння радо познайомилась зі складом студентського парламенту факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Активісти ФСУ мали на меті не лише налагодити співпрацю факультетів–побратимів, але й обмінятися досвідом з питань гармонійного розвитку студентської молоді університетів, створення умов для самореалізації студентів, виховання лідерських якостей, відповідальності за результат своєї роботи.
Факультет соціології та управління на заході представили: Ганна Виговська, Валерія Надтока, Микита Шляховий, Микола Мариняк, Тамара Коноваленко, Юлія Юргіна, Анастасія Остапенко, Єгор Прокопенко, Аліна Редько та Надія Квітка.
Також студенти відвідали тематичний концерт «День першокурсника», а голова студентської ради ФСУ Микита Шляховий виступив членом журі під час заходу.
Поїздка справила незабутнє враження на студентів факультету, і вже зараз актив ФСУ готується до наступного з’їзду BarCamp.

Ганна Виговська