Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультет журналістики ЗНУ завітала випускниця університету Марія Мельник

На факультет журналістики ЗНУ завітала випускниця університету Марія Мельник

22.10.2013 17:51 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики

18 жовтня на факультеті журналістики ЗНУ відбувся тренінг з реклами, який для студентів провела випускниця цього ж факультету Марія Мельник. Зараз Марія працює графічним дизайнером у київській компанії, тому під час зустрічі вона дала кілька цінних порад своїм молодшим колегам щодо вдалого працевлаштування, самопрезентації, створення власного портфоліо та поділилися власним досвідом роботи у галузі реклами.

Марія Мельник зазначила, що портфоліо є найголовнішим для рекламіста документом після диплома. Для його створення потрібен досвід роботи у галузі реклами та певні напрацювання. За оформленням воно повинно бути якісним, грамотно побудованим, при можливості, яскравим, але без стильових відхилень. Також портфоліо має містити авторські ідеї, роботи, нагороди та інші документи, які засвідчують наявність досвіду. Окрім того, Марія Мельник розповіла студентам про основні аспекти, які потрібно враховувати під час влаштування на роботу.
Наприкінці тренінгу Марія побажала всім присутнім успіхів та зазначила, що найголовніше – це бажання працювати та розвиватися.

Наталя Кир'янова,
Вадим Бондаренко

Схожі новини