Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / 22 наукові роботи надійшло від студентів ЗНУ на Обласний конкурс обдарованої молоді

22 наукові роботи надійшло від студентів ЗНУ на Обласний конкурс обдарованої молоді

24.10.2013 13:51 науково-дослідна частина наука конкурс

Студенти Запорізького національного університету вже кілька років поспіль беруть участь в Обласному конкурсі обдарованої молоді в галузі науки, організатором якого є Запорізька обласна державна адміністрація. Щоразу серед лауреатів цього конкурсу - чимало представників ЗНУ.

Цього року від нашого університету на розгляд кваліфікованого журі подано 22 роботи у 8 наукових галузях. В обласному конкурсі беруть участь представники 10 факультетів нашого вишу. Найактивнішими цього разу виявилися студенти економічного факультету (5 робіт), факультету менеджменту (4 наукові розвідки) та юридичного (3 роботи).
Представники математичного і біологічного факультетів, а також факультету соціології та управління подали на конкурс по 2 роботи. Від факультетів журналістики, філологічного, історичного і соціальної педагогіки та психології на обласний конкурс надійшло по одній науковій розвідці.
Результати Обласного конкурсу обдарованої молоді в галузі науки стануть відомими наприкінці листопада, а нагородження переможців традиційно приурочать до Дня студента.
Бажаємо нашим молодим науковцям перемоги та отримання дипломів Лауреатів конкурсу-2013, а їхнім науковим керівникам – наснаги і натхнення в подальшій науковій й освітянській діяльності!

Науково-дослідна частина ЗНУ

Схожі новини