Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології ЗНУ відбулася онлайн-конференція

На факультеті іноземної філології ЗНУ відбулася онлайн-конференція

25.10.2013 09:02 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології конференція

9 жовтня на факультеті іноземної філології ЗНУ у рамках програми подвійного диплома між Запорізьким національним університетом й Університетом дю Мен відбулася перша в цьому навчальному році відеоконференція з питань соціолінгвістики та мовного варіювання.

Лекцію для студентів провела Од Бретеньє - викладач кафедри методики викладання французької мови як іноземної університету Дю Мен (Франція). Французький лектор завчасно підготувала та надіслала нашим студентам опорний конспект. Тому студенти 4 та 5 курсів спеціальності «Французька мова та література» взяли активну участь в обговоренні питань використання мови в різних ситуаціях із метою спілкування на професійні й соціальні теми. Варто зазначити, що отримана студентами під час лекції інформація стане їм у нагоді під час підготовки до здачі залікового тесту з дисципліни «Соціолінгвістика», який відбудеться взимку.
Така форма роботи в межах підготовки подвійного магістерського диплома за спеціальністю «Французька мова та література» вже є не новою, адже п'ятий рік поспіль наші студенти мають можливість отримувати знання за спеціальністю та спілкуватися з французькими викладачами університету Дю Мен за допомогою відеоконференцій.
Наступна відеоконференція, присвячена питанням оцінювання якості отриманих знань в межах дисципліни «Evaluation», відбудеться 12 листопада.