Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулося нагородження учасників міжнародної конференції з економіки

У ЗНУ відбулося нагородження учасників міжнародної конференції з економіки

25.10.2013 15:19 Все Факультети Економічний Міжнародної науково-практичної конференції економічний факультет

Сьогодні завершила роботу VІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Трансформаційні процеси в економіці держави та регіонів», що проходила на економічному факультеті ЗНУ протягом двох днів. За результатами конференції 27 її учасників були нагороджені грамотами.

Нагородження викладачів Запорізького національного університету відбулося під час урочистого відкриття інтелектуальних змагань «Що? Де? Коли?», які представники економічного факультету проводили для учнів старших класів шкіл м. Запоріжжя.
Відкриваючи захід, декан економічного факультету, професор Алла Череп привітала учасників конференції та майбутніх економістів. Вона зазначила, що одним із важливих моментів науково-практичних конференцій, які проходять на факультеті, є участь у них економістів-практиків, які активно співпрацюють з економічним факультетом ЗНУ.
Грамоти учасникам конференції вручила заступник директора ТОВ «Центр навчання "Актив"» Ірина Грисюк. За активну участь у роботі конференції грамотою відзначені професори кафедри фінансів та кредиту Володимир Бугай та Анатолій Кущик, доцент цієї ж кафедри Андрій Линенко, професор кафедри економічної кібернетики Наталя Максишко, доценти кафедри обліку та аудиту Людмила Шик та Михайло Новіков, викладач кафедри управління персоналом і маркетингу Вікторія Ярмош та ін.
Декан економічного факультету Алла Череп зазначила, що під час підготовки до конференції науковцями та економістами-практиками була проведена значна робота з аналізу та прогнозування економічної ситуації у нашому регіоні та в Україні загалом, розроблені практичні рекомендації. За результатами конференції укладається «Резолюція VІІІ Міжнародної науково-практичної конференції "Трансформаційні процеси в економіці держави та регіонів"», яка буде передана на розгляд до Запорізької обласної державної адміністрації і яка має сприяти підйому економіки нашої держави.

Олена Хлистун

Схожі новини