Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики нагороджено переможців II Всеукраїнського медійного фестивалю

На факультеті журналістики нагороджено переможців II Всеукраїнського медійного фестивалю

28.10.2013 13:17 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики переможці медіа-фестиваль

25-26 жовтня на факультеті журналістики Запорізького національного університету проходив II Всеукраїнський медійний фестиваль, організаторами якого виступили Студентська рада ЗНУ та керівництво факультету журналістики за підтримки ректора ЗНУ Миколи Фролова.

У рамках другого дня медіафестивалю на учасників заходу також чекали: неформальна бесіда про реалії журнального бізнесу з головним редактором журналу «VIP-club» Анною Нечипуренко; майстер-клас із використання нових медіа в сучасній журналістиці від асистента кафедри журналістики, завідувача лабораторії новітніх медіа ЗНУ Наталії Виговської; тренінг від Центру тренінгових технологій «Альба»; презентація Першого в Україні PR-клубу. Усі охочі мали можливість поспілкуватися із журналістами-практиками у невимушеній атмосфері та поставить їм будь-які запитання.
Нагородження переможців відбувалося у трьох категоріях: «Журналістика», «Видавнича справа та редагування» та «Реклама».
У категорії «Журналістика» 3 місце посіла студентка Східноєвропейського національного університету ім. Л. Українки (м. Луцьк) Іванна Рудишин («Луцьк на відстані протягнутої дитячої руки»), 2 місце – студентка Запорізького національного технічного університету Юлія Маловічко («Сколотить состояние на здоровье украинцев») та 1 місце – студент Запорізького національного університету Андрій Вавілов («Мільйон на туалет»).
Призові місця у категорії «Видавнича справа та редагування» розподілилися наступним чином: 3 місце посіла студентка Запорізького національного університету Ірина Фікс («Перший журнал для вегетаріанців «Зерно»»); 2 місце – студентки Київського міжнародного університету Ольга Юр'єва та Олександра Панасенко (студентський журнал «Штопор»); 1 місце виборов студент Запорізького національного технічного університету Богдан Герасименко (проект фахового видання для медійників «Editorial»).
У категорії «Реклама» призові місця розподілилися наступним чином: 3 місце - студентка Запорізького національного університету Анастасія Косаревська (проект соціальної реклами «Безглуздо створити шедевр та відмовитись від авторства» (проти відмови від дітей)), 2 місце – студентки Київського міжнародного університету Вікторія Бережна та Інна Карауш (проект соціальної реклами «Будь недоступним для мікробів!») і 1 місце - студентки Київського національного університету ім. Т. Шевченко Христина Ковкрак та Анастасія Савченко (проект соціальної реклами «ГолодНІ!» (кампанія за здоровий спосіб життя та здорове харчування)).
Вітаємо переможців та бажаємо їм реалізації власних проектів!

Ксенія Назаренко

Фото Альони Траян

Схожі новини