Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся благодійний турнір із міні-футболу

У ЗНУ відбувся благодійний турнір із міні-футболу

29.10.2013 09:22 Центр культурно-масової роботи

26 жовтня у спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету відбувся благодійний турнір із міні-футболу, метою якого став збір коштів на допомогу студенту Економіко-правничого коледжу нашого університету Богдану Зінченку. Організатором заходу виступив Центр культурно-масової роботи ЗНУ.

Нагадаємо, що у Богдана Зінченка перелом основи черепа, травма хребта і переломи обох рук. Лікарі говорять, що хлопець зможе ходити, але йому треба провести ще низку операцій і пройти курс повної реабілітації. Після трьох місяців тяжкого стану, Богдан Зінченко лише зараз почав робити перші кроки.
У турнірі з міні-футболу взяли участь шість команд, які були розділені на дві групи. До групи «А» увійшли команди «Music Hall», «ТРК "Алекс"» і «кафе "Бастіон"», а до групи «Б» – «Містери+ЕПК ЗНУ», «Міда» і «Капіталіст».
Турнір коментували гравці КВН Микита Налівкін та Дмитро Муринюк, а вболівальників розважала школа ді-джеїв «MY MUSIC dj team».
У результаті тривалої боротьби за перемогу у змаганні з міні-футболу перше місце посіла команда «кафе "Бастіон"», друге місце – «Містери ЗНУ+ЕПК», а третє – «ТРК "Алекс"».
Окрім змагань з міні-футболу, на учасників заходу очікувала цікава шоу-програма та благодійний аукціон, під час якого в якості лотів були представлені сертифікати, подарунки, фотосесії та дисконти від партнерів і спонсорів турніру.
Усі кошти, зібрані під час турніру з міні-футболу, а це – більше трьох тисяч гривень, були передані матері Богдана Зінченка на лікування сина.

Олена Ярошенко

Схожі новини