Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у Міжнародній українсько-японській конференції з питань науково-промислового співробітництва

Представники ЗНУ взяли участь у Міжнародній українсько-японській конференції з питань науково-промислового співробітництва

29.10.2013 12:55 Науково-дослідна частина міжнародна діяльність конференція

24-25 жовтня в Одеському національному політехнічному університеті під головуванням Першого заступника Міністра освіти і науки України Євгена Суліми проходила Міжнародна українсько-японська конференція з питань науково-промислового співробітництва. На заході йшлося про проблеми інтелектуальної власності, трансферу технологій, залучення приватних та державних вітчизняних та зарубіжних інвестицій в університетську науку, перспективи та способи просування інновацій у виробництво тощо. Запорізьку делегацію на конференції представляли проректор з наукової роботи ЗНУ Віктор Грищак, начальник науково-дослідної частини Вікторія Меняйло та завідувач науково-організаційним відділом НДЧ Ірина Туманова.

Робота конференції розпочалася відкриттям виставки наукових досягнень вищих навчальних закладів. Майже 70 ВНЗ України представили вченим, бізнесовим колам, японським підприємцям та промисловцям вагомий науково-технічний доробок – результати власних наукових досліджень. Наукові розробки ЗНУ на виставці презентували молоді науковці фізичного (Сергій Томілін, Олександр Меняйло), математичного (Максим Давидовський) та біологічного (Єгор Гороховський) факультетів.
Експозиція Запорізького національного університету викликала зацікавленість серед учасників виставки - науковців, промисловців і високопосадовців. Зокрема, виставковий павільйон ЗНУ відвідали перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма, заступник Міністра освіти, культури, спорту, науки та технології Японії Фудзікі Кандзі, Голова Державної служби інтелектуальної власності України Микола Ковіня, ректори і проректори вищих навчальних закладів та ін.
Науково-дослідна частина висловлює подяку науковим керівникам представлених на виставці наукових розробок: професорам Володимиру Волкову, Валерію Міщенку, Людмилі Омельянчик, Сергію Гоменюку, Олександру Рильському, доцентам Андрію Андрєєву, Вадиму Єрмолаєву, Олександру Яновському за високий науковий рівень і гідне представлення наукового потенціалу ЗНУ.

Презентація.

Вікторія Меняйло,
начальник науково-дослідної частини ЗНУ

Схожі новини