Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ триває «Танцювальний флешмоб»

У ЗНУ триває «Танцювальний флешмоб»

29.10.2013 13:42 Центр культурно-масової роботи танцювальний флешмоб

29 жовтня у Запорізькому національному університеті відбувся другий відбірковий день конкурсу першокурсників «Танцювальний флешмоб». Організатор заходу – Центр культурно-масової роботи ЗНУ.

Ще до початку заходу в ігровому залі спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ зібралась велика кількість вболівальників, студентів та глядачів, які підтримували учасників бурхливими оплесками та заздалегідь підготовленими плакатами.
Ведучий заходу - студент математичного факультету Микола Копиловський - привітав усіх присутніх, побажав успіху учасникам конкурсу, а також нагадав, що під час змагань проводиться благодійний збір коштів на підтримку студентів ЗНУ, які потребують негайного медичного лікування.
У другий день конкурсу свої хореографічні постановки представили команди факультету журналістики, а також історичного факультету.
Основною темою свого виступу студенти факультету журналістики обрали футбол і підійшли до виконання завдання з усією серйозністю. Вони підготували виступ, який складався з елементів футбольної гри та танцювальної постановки, яку виконала група підтримки.
Студенти-першокурсники історичного факультету продемонстрували запальний флешмоб із елементами акробатики.
Гарні виступи учасників танцювальних команд порадували не лише членів журі, а й небайдужих глядачів та вболівальників, які спільними зусиллями зібрали 590 гривень для допомоги нашим студентам - Розі Мамедовій, Богдану Зінченку, Мар'яні Улановій та Олексію Маркову.
Уже завтра, 30 жовтня, свої хореографічні постановки продемонструють команди Економіко-правничого коледжу ЗНУ, факультету соціології та управління, а також філологічного та фізичного факультетів.
Нагадаємо, що кожен охочий може проголосувати та підтримати свою улюблену команду на сайті vk.com у групі ckmr_znu.

Олена Ярошенко

Схожі новини