Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Тренінги з волонтерства та соціологічного проектування на факультеті соціології та управління ЗНУ

Тренінги з волонтерства та соціологічного проектування на факультеті соціології та управління ЗНУ

29.10.2013 15:45 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління тренінг

На факультеті соціології та управління ЗНУ в рамках профорієнтаційної роботи факультету сьогодні відбулися тренінги з волонтерства та соціологічного проектування «Школа лідерів шкільного самоврядування».

На захід завітали представники багатьох шкіл Запоріжжя – учні разом зі своїми вчителями. Модератором заходу виступив голова студентської ради факультету Микита Шляховий. Він ознайомив присутніх зі структурою студради факультету, яка має 9 окремих секторів. Голови цих секторів розповіли про діяльність свого підрозділу та запросили учнів у майбутньому доєднатися до їхньої дружньої команди студентського самоврядування факультету. Також вони запросили присутніх стати учасниками та гостями різноманітних заходів, які проходитимуть на базі ФСУ та запропонували ознайомитися із ними на сайті факультету.
Під час урочистого відкриття засідання з привітальними словами до присутніх звернулися декан факультету Максим Лепський та заступник декана з виховної роботи Ганна Бойко.
Максим Анатолійович розповів присутнім про здобутки, нововведення та реалізовані проекти студентської ради за часи існування цієї структури на факультеті. Також він зазначив, що ініціативність активістів студради завжди стояла на першому місці серед інших якостей і що такі студенти завжди у майбутньому ставали висококваліфікованими фахівцями. Максим Лепський поспілкувався з головами учнівського самоврядування, дав декілька порад вчителям та відповів на поставлені запитання.
Ганна Бойко, у свою чергу, привітала гостей факультету та зазначила, що найголовнішим критерієм при розбудові ефективного самоврядування - чи то студентського, чи то учнівського - має бути довіра до обраної людини та її команди.
Після завершення офіційної частини та знайомства з адміністрацією факультету учні мали змогу відвідати тренінги із волонтерства та соціального проектування. Ведучі тренінгів мали на меті ознайомити школярів з основами створення власних проектів та подальшої його реалізації.

Ксенія Назаренко

Схожі новини