Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Науковій бібліотеці ЗНУ відбувся вебінар у рамках проекту «ELibUkr»

У Науковій бібліотеці ЗНУ відбувся вебінар у рамках проекту «ELibUkr»

06.11.2013 09:25 Наукова бібліотека ЗНУ вебінар

5 жовтня у Науковій бібліотеці ЗНУ відбувся черговий вебінар із користування тестовим доступом до баз даних платформи McGraw-Hill, який проходить у рамках Проекту «Електронна бібліотека України: створення центрів знань в університетах України ”ELibUkr”».

Тестовий доступ до ресурсу McGraw-Hill eBook Library відкритий з 21 жовтня по 24 січня. Платформа McGraw-Hill (США, Нью-Йорк) вважається лідером у галузі цифрового контенту, що пропонує підписку на користування новітніми електронними виданнями з різних наукових напрямів.
Участь у вебінарі взяли 19 співробітників Наукової бібліотеки та викладачів ЗНУ. Захід проходив у приміщенні Центру європейської інформації ЗНУ у режимі онлайн англійською мовою. Такі практичні консультації проводять менеджери компанії McGraw-Hill уже не вперше. Подібні вебінари дозволяють учасникам краще оволодіти навичками роботи з різноманітними базами даних, проводити аналіз та отримувати відповіді на запитання.
Присутнім була запропонована схема користування ресурсом, надані практичні поради та представлені можливості щодо управління функціями для зручності роботи користувачів. Також мова йшлася про методику опрацювання літератури та обмеження, які існують за умовами тестового доступу. Окрім того, консультант відповів на запитання аудиторії.
Доступ до ресурсу McGraw-Hill eBook Library можливий із локальної мережі ЗНУ та залу електронних ресурсів наукової бібліотеки (2 навчальний корпус ЗНУ, к. 126). 6 і 13 листопада відбудуться ще два навчально-практичних вебінари з користування ресурсами Access Engineering та Access Medicine. Інформація про ці заходи, а також про доступ до вказаних електронних ресурсів знаходиться на сайті Наукової бібліотеки ЗНУ: http://library.znu.edu.ua. Координатор проекту у нашому виші – директор Наукової бібліотеки Валентина Герасимова.
Відвідати вебінари та долучитися до користування тестовим доступом до ресурсів McGraw-Hill запрошуються також науковці та студенти ЗНУ.

Олена Хлистун

Схожі новини