Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Інформаційно-просвітницька акція «Випускник-2014» у Чернігівці

Інформаційно-просвітницька акція «Випускник-2014» у Чернігівці

11.11.2013 10:33 ЗНУ профорієнтаційна робота

На початку листопада у Чернігівському районному центрі культури та дозвілля за сприяння районного відділу освіти та місцевого центру зайнятості відбулась інформаційно-просвітницька акція «Випускник-2014». На захід були запрошені учні 9–11 класів смт. Чернігівка та Чернігівського району. Запорізький національний університет на цьому заході представляла завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко.

Разом зі спеціалістами центру зайнятості старшокласники та вчителі проаналізували ситуацію на сучасному ринку праці: наявність вакансій за тою чи іншою спеціальністю, рівень заробітної плати за обраною професією, можливості кар’єрного росту та ін. Йшлося також про навчальні заклади різних рівнів акредитації, умови вступу до них, якість навчання.
Завідувач підготовчого відділення ЗНУ Ірина Бакаленко у своєму виступі зазначила, що вибір професії – це перший серйозний крок, який роблять випускники. Не маючи життєвого досвіду та достатньої інформації про перелік професій, молодій людині важко зробити правильний і усвідомлений вибір. Ірина Миколаївна наголосила, що зараз випускники мають якісно підготуватись до складання зовнішнього незалежного оцінювання, та розповіла про ті можливості, які надає наш виш при підготовці до вступу та складання ЗНО. Присутні старшокласники були запрошені на навчання на підготовчих курсах, робота яких триватиме до травня. Під час занять на курсах випускники отримають ґрунтовні знання та психологічно адаптуються до навчання у вищому навчальному закладі. А також старшокласникам повідомили про проведення в березні на базі ЗНУ безкоштовних пробних тренінгів із усіх предметів ЗНО.
Учні мали можливість поставити свої запитання та отримати на них вичерпні відповіді. Їх цікавили напрями підготовки, наявність гуртожитків, перспективи працевлаштування після отримання освіти саме у нашому навчальному закладі.
На думку спеціалістів центру зайнятості, представників вищих навчальних закладів різних рівнів акредитації, педагогів шкіл та самих школярів, подібні зустрічі є вкрай важливими: отримана інформація є змістовною, цікавою, корисною, подається в доступній формі, легко сприймається.

Схожі новини