Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Петро Порошенко: «Немає нічого неможливого!»

Петро Порошенко: «Немає нічого неможливого!»

12.11.2013 16:13 ЗНУ Петро Порошенко зустріч зі студентами

12 листопада до Запорізького національного університету завітав український політик, підприємець, народний депутат України, член Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, Заслужений економіст України Петро Порошенко. Петро Олексійович провів зустріч зі студентами і викладачами нашого університету, у ході якої порушувалося питання підписання Угоди про Асоціацію та Зону вільної торгівлі між Україною та Європейським Союзом.

Зустріли народного депутата, який прибув до Запорізького національного у супроводі заступника голови ЗОДА Андрія Запорожченка, ректор ЗНУ Микола Фролов, перший проректор Олександр Бондар, проректор з наукової роботи Віктор Грищак, проректор з науково-педагогічної та навчальної роботи Наталія Грозовська та координатор освітніх центрів ЗНУ Геннадій Васильчук.
Під час першої частини зустрічі Петро Порошенко розповів про переваги, які відкриються перед Україною у разі підписання Угоди про Асоціацію та Зону вільної торгівлі з ЄС. Він зосередив увагу аудиторії на тому, що ЄС – це не лише можливості, але й обов’язки, зокрема повага іншої думки, повага до людей, збереження моральних цінностей та дотримання демократичних стандартів, гарантія прав громадянина та свобода слова. Петро Олексійович розповів присутнім, як зміняться умови ведення бізнесу в Україні в разі підписання Угоди про асоціацію, як зменшаться ціни на європейські товари, яким чином європейські стандарти будуть впроваджуватись в Україні.
Також Петро Порошенко наголосив, що підписання цієї Угоди відкриє нові горизонти перед українською молоддю – високі стандарти освітньої галузі, можливість навчання та стажування у європейських країнах, отримання безвідсоткових кредитів на навчання на довготривалий строк, вільні безвізові подорожі країнами ЄС та інші.
Під час заходу Петро Олексійович неодноразово наголошував, що виконання умов, необхідних для підписання Угоди про асоціацію, є необхідними та вкрай важливими, насамперед, саме для українців. Адже це лише перший крок, аби Україна змінилася у напрямі європейських стандартів та стала кращою. Також він поділився з присутніми секретом власного успіху: усе життя він дотримується принципу «трьох Н» - «Немає нічого неможливого!».
Друга частина зустрічі відбулася у форматі «питання-відповідь». Студенти мали можливість не лише поставити запитання гостю, але й висловити власну думку стосовно запропонованої теми. Учасників зустрічі цікавили перспективи змін у нашій країні у різних галузях – економічній, політичній, правовій, гуманітарній, освітній та ін. Охочих поспілкуватися з відомим політиком та підприємцем виявилося більше, ніж дозволяв відведений для зустрічі час. Тому Петро Порошенко висловив свої сподівання, що у майбутньому ще неодноразово зустрінеться зі студентами нашого вишу та подякував адміністрації університету за теплий прийом.

Ксенія Назаренко

Схожі новини