Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті провели засідання круглого столу, присвячене ювілею Венедикта Єрофєєва

14.11.2013 10:46 Все Факультети Іноземної філології Філологічний філологічний факультет факультет іноземної філології круглий стіл

13 листопада у приміщенні Музею ЗНУ студенти філологічного факультету провели засідання круглого столу, приурочене 75 річниці з дня народження російського письменника Венедикта Єрофєєва.

Найбільше Венедикт Васильович відомий своєю поемою «Москва-Пєтушки», котру, разом із «білими плямами» біографії письменника, досліджували учасники круглого столу.
На початку заходу зі вступним словом, присвяченим не лише своєрідності творчості письменника, але й непересічній особистості його самого, до присутніх звернулася доцент Світлана Дітькова.
Магістрантка філологічного факультету Ксенія Шерстякова і студент магістратури факультету іноземної філології Ярослав Руденко виголосили свої доповіді, підготовлені на основі їхніх дипломних робіт, присвячених творчості Венедикта Єрофєєва.
Студентка 5 курсу Діана Рамазанова продекламувала уривки із вказаної поеми, наочно продемонструвавши своєрідність цього твору.
Виступи доповідачів викликали жваву дискусію, у якій взяли активну участь усі присутні на засіданні круглого столу. А це свідчить про те, що, попри свій невеличкий обсяг – поема налічує близько 70 сторінок, - текст містить велику кількість важливих запитань, деякі з яких залишаються без відповіді і на сьогодні.

Аліна Полякова