Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ провели правопросвітницький тренінг на факультеті фізичного виховання

Студенти юридичного факультету ЗНУ провели правопросвітницький тренінг на факультеті фізичного виховання

14.11.2013 11:45 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

13 листопада в актовій залі третього навчального корпусу Запорізького національного університету відбувся правопросвітницький тренінг, організаторами якого виступили студентська рада юридичного факультету, наукове товариство студентів і аспірантів юридичного факультету, а також Запорізький осередок Ліги студентів Асоціації правників України. Подібні заходи відбуваються за підтримки адміністрації ЗНУ і, зокрема декана юридичного факультету Тетяни Коломоєць.

Слухачами лекції-тренінгу цього разу виступили студенти факультету фізичного виховання. На заході були присутні також представники студентської ради ЗНУ, зокрема голова студентської ради факультету фізичного виховання Аліна Іваненко.
Студенти-активісти юридичного факультету Анатолій Степашко, Іван Шумейко та Євген Артьомов запропонували усім присутнім змоделювати ситуації можливого порушення прав людини і громадянина представниками правоохоронної системи. Вони розповіли про дії у разі затримання при вчиненні адміністративного правопорушення; про законні дії у разі виявлення предметів, що можуть стати речовими доказами у справі; про законні критерії для проведення обшуку у житлі чи іншому володінні особи; про дії у разі зупинення транспортного засобу співробітниками ДАІ.
Студенти також взяли активну участь у моделюванні ситуацій: виступали в ролі «понятих», «затриманих». Ведучі тренінгу коментували помилки як «суб’єкта владних повноважень», так і «простого громадянина». В учасників виникало безліч запитань, на які ведучі давали аргументовані відповіді.
Подібний тренінг організовується студентським активом юридичного факультету вже втретє.

Іван Шумейко

Схожі новини