Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ нагородили переможців щорічного конкурсу художньої самодіяльності «Дозвольте відрекомендуватися, перший курс»

У ЗНУ нагородили переможців щорічного конкурсу художньої самодіяльності «Дозвольте відрекомендуватися, перший курс»

15.11.2013 13:19 Центр виховної та культурно-масової роботи конкурс дозвольте відрекомендуватися

14 листопада відбувся гала-концерт конкурсу художньої самодіяльності першокурсників «Дозвольте відрекомендуватися, перший курс», який був присвячений Міжнародному дню студента. Також у рамках свята відбулося нагородження переможців фотоконкурсу «Молодість…» (організатор - Центр культурно-масової роботи ЗНУ) та конкурсу «Студент року-2013» (організатор - Відділ виховної роботи ЗНУ).

На початку свята до присутніх із привітаннями звернувся ректор ЗНУ Микола Фролов. Він поздоровив студентство з їхнім святом та побажав їм раціонально використати свій час та потенціал, аби здобути гарну освіту та наповнити життя позитивом і незабутніми подіями.
Ведучими заходу виступили Катерина Черниш, Євген Тичинін, Юлія Чеборай, Єгор Захаров, Катерина Дьоміна, Денис Білоконь, Катерина Даньшина та Микола Копиловський.
За результатами чотирьох конкурсних днів членами журі було відібрано найкращі номери, які й склали концертну програму гала-концерту. Це і вокальні номери, які виконали Дмитро Єременко (СПП), Анастасія Шупранова (журфак), Марія Зайцева(ФІФ) та ін.; і хореографічні постановки від танцювальних колективів «Альянс», «Грація» тощо; і футбольний фрістайл від Олександра Воєводи (факультет фізичного виховання); і гімнастичні етюди, представлені Оленою Половою (ЕПК), Анною Янцен та Ніною Щербань (факультет фізичного виховання); і багато-багато іншого.
За результатами конкурсу переможцями «Дозвольте відрекомендуватися, перший курс» стали:
ГРАН-ПРІ - факультет іноземної філології;
1 місце – факультет фізичного виховання;
2 місце – розділили біологічний та факультет соціології та управління;
3 місце – розділили математичний факультет та Економіко-правничий коледж ЗНУ.
Також в окремих номінаціях були нагороджені наступні факультети та їх представники: біологічний факультет - у номінаціях «Кращий гімн факультету», «Шалений гумор», «Краще оголошення факультету»;
ФСУ – у номінаціях «Подив для всіх!» («Театр тіней»), «Краще відео конкурсу»;
перемогу в номінації «Золотий голос 1 курсу» розділили студентка філологічного факультету Анастасія Верченко, студентка факультету іноземної філології Марія Зайцева та студент факультету соціальної педагогіки та психології Дмитро Єременко;
студентка факультету менеджменту Анастасія Столбіна стала переможницею в номінації «Кращий режисер-постановник конкурсу»;
студент факультету фізичного виховання Владислав Воротков - у номінації «Кращий сценарист конкурсу»;
студенти юридичного факультету Дмитро Муринюк, Ганна Швидка, Іван Гнатуша - в номінації «Кращі ведучі».
Також відзнаку «Краще оголошення факультету» отримали математичний факультет, факультет фізичного виховання, факультет іноземної філології.
За активну участь та креатив грамоти отримали окремі представники факультетів. За чудову підготовку та організацію виступу факультету були нагороджені голови студрад факультетів, культурно-масових секторів студентських рад та звичайні студенти.
Також у рамках заходу відбулось нагородження переможців фотоконкурсу «Молодість…». Переможницею у всіх трьох номінаціях (портрет, репортаж, пейзаж) стала студентка 6 курсу юридичного факультету Підлужна Ольга.
Друге місце посіла студентка факультету журналістики Євгенія Науменко зі своєю роботою «Матуся».
Окрім головних переможців, окрему нагороду за емоційність та оригінальність отримали світлини Анни Кліценко під назвою «Ох и надоели мне эти репортеры!».
Вітаємо усіх переможців та бажаємо їм творчої наснаги та майбутніх звершень.

Ксенія Назаренко

Схожі новини