Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету ЗНУ продовжують тренінговий проект з навчання взаємодії громадян і правоохоронної системи

Студенти юридичного факультету ЗНУ продовжують тренінговий проект з навчання взаємодії громадян і правоохоронної системи

15.11.2013 13:37 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Факультет соціології та управління

14 листопада активісти НТСА юридичного факультету Запорізького національного університету та Запорізького осередку Ліги студентів АПУ провели черговий тренінг з навчання взаємодії громадян і правоохоронних органів для студентів факультету соціології та управління.

Цього разу тренінг був набагато жвавішим за попередні. Усього було розіграно чотири сценічні постановки: адміністративне затримання, підкинення заборонених предметів, обшук житла та зупинка транспортного засобу Державтоінспекцією за керування водієм транспортним засобом у нетверезому стані.
Під час заходу студенти факультету соціології та управління отримали безліч корисних порад від активістів юридичного факультету щодо законних дій у випадку, коли особа, щодо якої вчиняється процесуальний примус, не є винуватою та потребує захисту своїх прав. Варто зазначити, що студенти-соціологи виявилися незвичайно ерудованими в цій непростій сфері.
Присутні на заході оцінили внесок проекту у підвищення правової свідомості студентства. Наступний тренінг з навчання взаємодії громадян і правоохоронної системи буде проведений для студентів біологічного факультету.

Іван Шумейко,
юридичний факультет

Схожі новини