Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Програмісти ЕПК до Міжнародного дня студента розробили власний сайт

Програмісти ЕПК до Міжнародного дня студента розробили власний сайт

18.11.2013 13:07 Економіко-правничий коледж презентація сайту

Окрім святково-розважальних заходів напередодні Міжнародного дня студента в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася презентація новоствореного сайту ЕПК. Його розробники - студенти спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Максим Півень та Олексій Соловйов – 15 листопада презентували сайт викладацькій та студентській спільноті коледжу.

На заході були присутні представники адміністрації ЕПК, викладачі та студенти. На початку презентації директор коледжу Олена Грибанова привітала гостей з Міжнародним днем студентів. Олена Євгенівна зазначила, що з року в рік розширюється склад коледжу: сьогодні тут навчається 802 студенти, заняття проводять майже сто викладачів. Тому наразі назріла потреба у створенні власного сайту.
Його поява – результат місячної роботи ініціативної групи на чолі зі студентами Максимом Півнем та Олексієм Соловйовим, викладачем ЕПК Михайлом Волобуєвим та техніком-програмістом Дмитром Дячковим. Презентацію провів Максим Півень.
Новостворений сайт ЕПК - це новинний портал, де будуть представлені всі події, які відбуваються у цьому підрозділі ЗНУ. Також там можна буде знайти цікаві факти з історії розвитку коледжу, корисну інформацію для студентів, у тому числі – потрібні їм для навчання підручники та матеріали - базу даних викладачів, сторінку студради, а також інформацію для абітурієнтів, календар подій тощо.
Присутні на заході викладачі та студенти мали суттєві зауваження та поради, які будуть враховані молодими програмістами у подальшій їх роботі над сайтом. Мова також ішлася про залучення до робочої групи інших студентів, зокрема - представників спеціальності «Видавнича справа та редагування», та викладачів коледжу, які займатимуться інформаційним наповненням сайту.
Таким чином, робота над удосконаленням та наповненням сайту триватиме. А вже на цьому тижні стайт ЕПК можна знайти за посиланням http://epk.tw1.su , до сторінок платформи www.znu.edu.ua він приєднаться незабаром.

Олена Хлистун