Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В Економіко-правничому коледжі провели зустріч адміністрації коледжу зі студентським активом

В Економіко-правничому коледжі провели зустріч адміністрації коледжу зі студентським активом

19.11.2013 11:09 Економіко-правничий коледж студентський актив

Учора в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відбулася зустріч студентського активу з представниками адміністрації ЕПК. Разом вони обговорювали охорону питання здоров’я та безпеки життєдіяльності студентів, технічного оснащення навчального процесу та інші нагальні питання, вирішення яких має сприяти як адаптації першокурсників, так і покращенню умов навчання всіх студентів коледжу.

На зібранні були присутні заступники директора ЕПК з навчальної та виховної роботи – Олена Артеменко та Інна Кирилова, завідувач гуманітарним відділенням Олександра Данілкіна, куратори груп і студенти різних курсів. На попереднє опрацювання представникам студентського самоврядування були запропоновані актуальні питання. Більшість із них стосувалася дотримання безпеки та збереження здоров’я студентів протягом навчання та перебування у коледжі. Під час засідання колективом були обговорені питання травматизму та правил безпечного руху на території навчального закладу; заходи щодо запобігання падінню на слизьких сходинках узимку, позначення на дверях корпусів «Вхід/Вихід» тощо.
Студент І курсу спеціальності «Фізичне виховання» Андрій Вакула виступив із доповіддю на тему безпеки життєдіяльності студентів. Усі зауваження та пропозиції, висловлені ним, були враховані представниками адміністрації коледжу. Усі присутні на заході дійшли висновку, що самі студенти повинні уважніше та відповідальніше ставитися до власного здоров’я, дотримуватися правил техніки безпеки під час користування приладами у навчальних аудиторіях та знаряддям на спортивних майданчиках тощо. Обговорили також питання технічного забезпечення навчального процесу та освітлення приміщень.
Окрім іншого, під час зібрання присутні акцентували увагу на питанні наповнення новоствореного сайту Економіко-правничого коледжу. Його розробники – студенти спеціальності «Розробка програмного забезпечення» Максим Півень та Олексій Соловйов - ще раз продемонстрували широкому загалу студентів його дизайн та структуру. Програмісти запросили молодь приєднатися до їх робочої групи, пропонувати оригінальні ідеї, та створювати матеріали, зокрема новини та публікації, що були б результатом науково-пошукової діяльності студентів. Усі озвучені зауваження будуть враховані у подальшій роботі з удосконалення сайту ЕПК.
Також постало питання щодо відновлення у цьому навчальному році в ЕПК роботи Євроклубу у співробітництві з Науковою бібліотекою ЗНУ. Втілення у життя цієї пропозиції має сприяти вивченню іноземних мов студентами ЕПК та вдосконаленню рівня їх знань. Клуб очолювала студентка ІV курсу спеціальності «Правознавство» Ольга Гоздек, яка і надалі залишиться його керівником.
Представники адміністрації коледжу звернулися до представників студентського активу із пропозицією розробити поради студентам, що мають академічну заборгованість, та запропонувати заходи, які б допомогли її ліквідувати. Вони також запросили брати активну участь у різного роду міжнародних програмах та грантах аби сприяти науково-технічному розвитку Економіко-правничого коледжу, а відтак і всього ЗНУ.

Олена Хлистун

Схожі новини