Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології триває профорієнтаційна діяльність

На факультеті іноземної філології триває профорієнтаційна діяльність

21.11.2013 15:58 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології профорієнтаційна діяльність

Профорієнтаційна робота на факультеті іноземної філології ЗНУ здійснюється відразу у кількох напрямках, у тому числі – і через залучення до роботи з майбутніми абітурієнтами студентів та магістрантів.

Зокрема, на початку листопада студентка 6 курсу заочної форми навчання напрямку підготовки «Англійська мова і література» Анастасія Волкова провела низку профорієнтаційних зустрічей у школі, в якій вона викладає іноземні мови (с. Малокатеринівка) та у школі смт. Балабине. У результаті цієї роботи база абітурієнтів ФІФ збагатилася ще на 4 прізвища.
Серед пріоритетних завдань факультету – проведення систематичної профорієнтаційної роботи серед старшокласників шкіл Запорізької області. Так, 19 листопада мобільна група студентів та викладачів ФІФ здійснила черговий профорієнтаційний виїзд у Матвіївський загальноосвітній навчально-виховний комплекс «Всесвіт» та у Михайло-Лукашівську школу Вільнянської районної ради Запорізької області. За сприяння директорів шкіл Олени Фесенко та Олександра Могилата представники ФІФ зустрілися з учнями 10-11 класів. Як і завжди, учням було запропоновано інформацію про умови вступу та навчання в університеті та на факультеті іноземної філології. Виступи викладачів та студентів супроводжувалися відеопрезентацією та невеличким концертом - піснями і скетчами іноземними мовами. Було також проведено бліц тестування з англійської мови на визначення базового рівня знань, а всі охочі отримали консультацію щодо підготовки до ЗНО.
Цього разу до складу виїзної профорієнтаційної групи увійшли: к.п.н., доц. кафедри викладання другої іноземної мови В’ячеслав Александров, викладач кафедри англійської філології Оксана Шевчук, викладач кафедри романської філології Анастасія Олійник, викладач кафедри другої іноземної мови Олександр Манов, заступник голови студради ФІФ Аліса Кривошеєва, студенти Іван Тесленко, Михайло Бочкарьов, Аліна Філанова Софія Петренко.
У результаті зустрічі 12 старшокласників Вільнянського району виявили бажання навчатися в ЗНУ.

Факультет іноземної філології

Схожі новини