Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники підготовчого відділення ЗНУ здійснили профорієнтаційні поїздки по Запорізькій області

Представники підготовчого відділення ЗНУ здійснили профорієнтаційні поїздки по Запорізькій області

25.11.2013 09:42 Підготовче відділення профорієнтаційна діяльність

Серед пріоритетних завдань, які ставлять перед собою співробітники підготовчого відділення ЗНУ, – проведення систематичної профорієнтаційної роботи серед старшокласників шкіл не лише у м. Запоріжжі, а й у районних школах Запорізької області. Так, 20 та 21 листопада вони здійснили чергові профорієнтаційні поїздки до шкіл Запорізького та Якимівського районів Запорізької області.

За сприяння начальника відділу освіти, молоді та спорту Запорізької райдержадміністрації Марини Петренко та начальника відділу освіти, молоді та спорту Якимівської райдержадміністрації Едуарда Дегтярьова завідувач підготовчого відділення нашого вишу Ірина Бакаленко зустрілася з учнями 9-11 класів загальноосвітніх шкіл відповідних районів Запорізької області.
Заходи дуже зацікавили майбутніх абітурієнтів та вчителів, адже старшокласники районних шкіл не завжди ознайомлені із можливостями отримання вищої освіти, вибором професії, правилами підготовки та участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, не ознайомлені з особливостями вступної кампанії, тож отримати повну інформацію з перших вуст для них дуже важливо.
У всіх школах, де побували із профорієнтаційним візитом представники нашого ВНЗ, Ірина Бакаленко надавала учасникам зустрічей вичерпну інформацію про те, як зорієнтуватися серед розмаїття професій та великої кількості навчальних закладів; які факультети найбільш престижні та користуються попитом із урахуванням вимог сьогодення. Також Ірина Миколаївна розповідала про переваги здобуття вищої освіти саме в нашому університеті; про матеріально-технічну базу, науково-педагогічний потенціал, студентське дозвілля; ознайомила зі специфікою зовнішнього незалежного оцінювання та вступної кампанії 2014 року.
У своїх виступах Ірина Бакаленко зазначала, що насамперед учні повинні: добре навчатися у школі, якомога краще закінчити навчальний рік, оскільки середній бал атестату буде враховуватись при вступі до ВНЗ; визначитись, до яких вишів подавати документи; вчасно і правильно зареєструватись на ЗНО, успішно пройти підсумкову атестацію та зовнішнє незалежне оцінювання, і, нарешті, стати студентом омріяного вищого навчального закладу. Також вона запросила старшокласників на навчання на підготовчих курсах, які узагальнюють та поглиблюють знання школярів із навчальних дисциплін, адаптують слухачів до умов навчання у вищому навчальному закладі, надають можливість своєчасно отримати інформацію стосовно реєстрації на ЗНО, проходження основних сесій ЗНО та особливостей вступної кампанії 2014 року.
Також випускники шкіл області отримали рекламно-інформаційний матеріал (буклети університету та факультетів) для детального ознайомлення з обраними факультетами.
Варто зазначити, що зустрічі з майбутніми абітурієнтами в стінах рідних шкіл дуже інформативні для старшокласників та допомагають випускникам визначитися з вишем, до якого вступатимуть.

Схожі новини