Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Завідувач кафедри управління персоналом і економіки праці ДДФА Анатолій Бабенко побував із робочим візитом на економічному факультеті ЗНУ

Завідувач кафедри управління персоналом і економіки праці ДДФА Анатолій Бабенко побував із робочим візитом на економічному факультеті ЗНУ

25.11.2013 12:13 Все Факультети Економічний Економічний факультет візит наукове співробітництво

22 листопада на економічний факультет ЗНУ завітав завідувач кафедри управління персоналом і економіки праці Дніпропетровської державної фінансової академії, доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України Анатолій Бабенко. Під час зустрічі гостя університету з представниками економічного факультету нашого вишу йшлося про основні напрямки співпраці ЗНУ з ДДФА: проведення спільної роботи з удосконалення підготовки фахівців, підготовка монографій, співробітництво у форматах спільної організації науково-практичних конференцій, керівництво аспірантурою, рецензування наукових робіт, монографій, дисертацій.

Анатолій Бабенко під час зустрічі з керівництвом університету обговорив інноваційні процеси у вищій освіті з проректором з науково-педагогічної та навчальної роботи, кандидатом філологічних наук, доцентом Наталією Грозовською. Також він обговорив спільні наукові інтереси наших ВНЗ із завідувачем кафедри міжнародної економіки та економічної теорії, доктором економічних наук, професором Дмитром Бабміндрою та завідувачем кафедри управління персоналом і маркетингу, кандидатом економічних наук, доцентом Валентиною Гельман.
Так, викладачі економічного факультету ЗНУ 29 листопада візьмуть участь у Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції аспірантів та молодих учених «Управління соціально-економічним розвитком країни та регіонів: соціальні, економічні та фінансові проблеми», організатором якої є ДДФА.
Науково-педагогічні працівники кафедри управління персоналом і маркетингу ЗНУ - кандидат економічних наук, викладач Вікторія Ярмош, старший викладач Валерія Тимошик, викладач Ігор Пашков - обговорили програму піврічного стажування на кафедрі управління персоналом і економіки праці ДДФА. Під час зустрічі вони визначили мету проходження підвищення кваліфікації, розповіли про свої досягнення і плани на майбутнє, акцентували увагу на актуальності системи управління персоналом та пошуку шляхів її удосконалення. Крім того, викладачі кафедри управління персоналом і маркетингу презентували Анатолію Бабенку колективну монографію «Вітчизняна практика та зарубіжний досвід управління персоналом».
Анатолій Бабенко зазначив, що зустріч була плідною і є запорукою початку ефективного співробітництва ЗНУ з ДДФА.

Валентина Гельман,
Вікторія Ярмош

Схожі новини