Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультет журналістики ЗНУ завітав представник Національної ради з питань телерадіомовлення України в Запорізькій області Володимир Кучугурний

На факультет журналістики ЗНУ завітав представник Національної ради з питань телерадіомовлення України в Запорізькій області Володимир Кучугурний

27.11.2013 16:39 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики засідання круглого столу

27 листопада у навчальній лабораторії телевізійної журналістики Запорізького національного університету відбулося засідання круглого столу на тему «Впровадження цифрового мовлення в Україні», в якому взяв участь представник Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення у Запорізькій області Володимир Кучугурний.

Координаторами заходу виступили завідувач навчальної лабораторії телевізійної журналістики Алла Тернова та студентка факультету журналістики Дар’я Зирянова.
На початку засідання ведуча Дар’я Зирянова запропонувала усім присутнім переглянути підготовлене заздалегідь студентами-телевізійниками бліц-опитування, яке продемонструвало ставлення жителів нашого міста до цифрового мовлення.
Володимир Юхимович розповів майбутнім тележурналістам як на сьогодні відбувається перехід України, зокрема і Запорізької області, на цифрове мовлення, а також назвав основні проблеми пов’язані з цим процесом.
Майбутні телевізійники отримали можливість поставити Володимиру Кучугурному свої запитання. Зокрема їх питання стосувалися проблем переходу на цифрове мовлення, з якими можуть зіткнутися глядачі та телекомпанії України.
Перехід на цифрові формати мовлення є важливим кроком розвитку вітчизняного інформаційного суспільства, який супроводжується збільшенням альтернативних джерел інформації, що базуються насамперед на сучасних системах бездротового доступу. Тому сьогодні це є найбільш пріоритетним завданням Національної ради з питань телерадіомовлення України. Уже до 2015 року наша країна має повністю перейти на цифрове мовлення згідно з Женевською угодою.
Варто відзначити, що студенти-телевізійники факультету журналістики знімали на камери засідання круглого столу в рамках виконання умов гранту Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні та гранту «Цифрові медіа в університетах» Благодійного фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Таким чином, вони отримали можливість перевірити свої вміння у зйомці телевізійних програм.

Олена Ярошенко

Схожі новини