Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ пройшла ¼ фіналу відкритої ліги КВК на Кубок ректора

У ЗНУ пройшла ¼ фіналу відкритої ліги КВК на Кубок ректора

28.11.2013 11:56 Центр культурно-масової роботи КВК Кубок ректора

27 листопада у Запорізькому національному університеті провели ¼ фіналу відкритої ліги КВК на Кубок ректора. За можливість і надалі продовжати боротьбу за звання найкращих гравців КВК цього разу змагалися 10 команд із Запорізького національного університету, Запорізького національного технічного університету та Запорізького авіаційного коледжу. Перед глядачами та членами журі свої таланти демонстрували гравці команд «По-домашнему» (ЗНТУ), «Банан» (ЗНУ), «Сандали» (ЗНТУ), команди «Юрфак» (ЗНУ), «Дуб, дерево, сосна» (ЗНТУ), «Комуналка» (ЗНТУ), «Безысходность» (ЗНУ), «Конь на Е5» (Економіко-правничий коледж ЗНУ), «Какая разница?» (збірна ЗНТУ й Авіаційного коледжу), «Юніверс» (ЗНУ). Традиційно організатором заходу, на який із нетерпінням чекали всі прихильники Клубу веселих і кмітливих, став Центр культурно-масової роботи ЗНУ.

Незмінний ведучий Олексій Савицький, привітавши глядачів та представивши їм гравців КВК, нагадав присутнім про ще одну, не менш важливу для перебігу гри «команду» - журі конкурсу. Традиційно гумор і винахідливість студентів оцінювали учасниця команди КВК «ФІФА», фіналістка Кубка мера, чемпіонка Кубка мера у складі команди «Проспект Металургів», учасниця Кубка Президента 2012 р. Ольга Нестеренко, випускник ЗНУ, автор та учасник команди КВК «Збірна ЗНУ», дев’ятиразового фіналіста Кубка ректора ЗНУ Артем Пшеничний, автор й учасникакоманди КВК «Збірна ЗНТУ» Ігор Лисенко й голова журі, автор команди «Харьковские менты» - учасниці Вищої Ліги КВК, проректор з науково-педагогічної роботи та допрофесійної підготовки Класичного приватного університету Дмитро Єрмоленко. Однак, цього разу у складі суддівської колегії відбулися і зміни: цього вечора у ролі члена журі дебютував викладач факультету журналістики, гравець й автор сценаріїв для збірної КВК «ЦСКА» Юрій Костюк. Підрахунком балів займалася Аліна Грушко. Незвичним цього разу був і формат гри: команди розділили на два блоки. І якщо для перших п’яти команд «Банан», «По-домашнему», «Дуб, дерево, сосна», «Безысходность», «Юрфак» змагання розпочалося з привітання, а потім уже йшов конкурс «П’ять жартів про…», то для другого блоку сценарій гри виглядав дещо незвично. Спершу команди «Комуналка», «Сандали», «Конь на Е5», «Какая разница» та «Юніверс» теж смішили глядачів своїми п’ятьма жартами на певну тему, а потім вже презентували свої привітання. До речі, тематику для жартів командам запропонували різноманітну: виявилося, що КВН-щики однаково влучно жартують на тему казок, сім’ї, спортсменів, шоу-бізнесу, циган, прогресивної бабусі Тамари Василівни і дівчини із гуртожитку Світлани.
Що ж до конкурсу привітання, то тут, як і завжди, команди зовсім по-різному підійшли до завдання сподобатися журі та глядацькому залу: вони демонстрували свої хореографічні, вокальні й драматичні таланти, розігрували кумедні сценки, навіть вдавалися до чорного гумору.
Варто також нагадати, що під час Фестивалю КВК, що супроводжував відкриття нового сезону 30 жовтня, за найкращі виступи по 0,1 бала отримали команди «Какая разница?», «Банан» і «Сандали», команди «Безысходность» та «Юридический факультет» - по 0,2 бала. Саме ці додаткові бали, цілком можливо, вплинули на результати напруженої боротьби за вихід до наступного етапу змагання і допомогли деяким командам.
Однак, на жаль, попри додаткові 0,1 бала команда «Сандали» (ЗНТУ) так само, як і команда «Дуб, дерево, сосна» (збірна ЗНТУ і ЗНУ) залишили змагання. Тож наступного разу за Кубок ректора продовжать боротися гравці 8 команд «По-домашнему» (ЗНТУ), «Банан» (ЗНУ), «Юрфак» (ЗНУ), «Комуналка» (ЗНТУ), «Безысходность» (ЗНУ), «Конь на Е5» (Економіко-правничий коледж ЗНУ), «Какая разница?» (збірна ЗНТУ й Авіаційного коледжу) та «Юніверс» (ЗНУ).

Таміла Тарасенко

Схожі новини