Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету і факультету СПП провели засідання круглого столу з питань корпоративної культури

Студенти юридичного факультету і факультету СПП провели засідання круглого столу з питань корпоративної культури

28.11.2013 10:47 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет засідання круглого столу

26 листопада Наукове товариство студентів та аспірантів юридичного факультету Запорізького національного університету спільно з Запорізьким осередком Ліги студентів АПУ провели засідання круглого столу, на якому розглянули питання корпоративної культури.

На захід завітали активісти НТСА факультету соціальної педагогіки і психології ЗНУ, а також активісти НТСА юридичного факультету і осередку Ліги АПУ.
Під час засідання круглого столу учасники запропонували своє бачення поняття корпоративної культури. Із доповіддю про складові частини корпоративної культури виступила студентка факультету СПП Єлизавета Некрасова. Вона розповіла, яким чином має бути виражене бачення спільної ідеї колективу та як його необхідно формувати.
Голова НТСА факультету СПП Оксана Пятник розповіла присутнім про заходи, завдяки яким підвищується ефективність корпоративної культури всередині трудового колективу. Зокрема, було наголошено на необхідності проводити як адаптаційні тренінги для новачків у колективі, так і періодичні неформальні зустрічі керівництва зі співробітниками.
Студент юридичного факультету Владислав Білокур виступив із доповіддю про особливості корпоративної культури в юридичній практиці. Доповідач вказав на ті визначальні риси, які притаманні саме колективам співробітників юридичних компаній.
Наприкінці учасникам заходу запропонували висловити свою думку з приводу того, яку роль має відігравати керівник у колективі, а також яким чином можна якомога ефективніше сприяти єдності колективу.

Іван Шумейко,
юридичний факультет

Схожі новини