Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у профорієнтаційній акції «Випускник-2014» у Веселівському районі

29.11.2013 10:33 Підготовче відділення профорієнтаційна діяльність

26 листопада, за сприяння Веселівської районної державної адміністрації, районним центром зайнятості спільно з районним відділом освіти в приміщенні Веселівської районної різнопрофільної гімназії відбулася профорієнтаційна акція «Випускник-2014». У заході взяли участь представники навчальних закладів різних рівнів акредитації. Запорізький національний університет на заході представляла завідувач підготовчого відділення Ірина Бакаленко.

Формат зустрічі зі старшокласниками передбачав профорієнтаційну виставку, на якій усі охочі змогли отримати довідники, рекламно-інформаційний матеріал та ознайомитись з інформаційними стендами представлених вищих навчальних закладів. Спеціалісти служби зайнятості пропагували професії, які сьогодні користуються попитом на ринку праці, надавали інформацію та консультації щодо широкого спектру послуг служби зайнятості. Охочі мали змогу пройти тестування на визначення професійної спрямованості особистості.
Пізніше, всі старшокласники зібралися в актовій залі, де перед ними виступили представники всіх запрошених навчальних закладів. Виступ завідувача підготовчого відділення ЗНУ Ірини Бакаленко супроводжувався мультимедійною презентацією, присвяченою історії, сьогоденню та перспективам подальшого розвитку нашого вишу. Це дозволило наочно продемонструвати матеріально-технічний та кадровий потенціал ЗНУ, розповісти про наукове, мистецьке, громадське та спортивне життя студентів, освітні можливості та факультети університету, перспективи майбутнього працевлаштування.
Окрім того, Ірина Бакаленко акцентувала увагу присутніх на заході на підготовчих курсах, що діють при університеті і поглиблюють знання школярів, адаптують слухачів до умов навчання у вищому навчальному закладі, надають можливість своєчасно отримати інформацію стосовно реєстрації на ЗНО, проходження основних сесій ЗНО та особливостей вступної кампанії 2014 року.
Такі зустрічі є корисними для старшокласників районів Запорізької області, адже завдяки ним майбутні абітурієнти можуть отримати детальну інформації, яка їх цікавить.