Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету журналістики ЗНУ провели лекцію у Запорізькому педагогічному коледжі

Студенти факультету журналістики ЗНУ провели лекцію у Запорізькому педагогічному коледжі

29.11.2013 13:02 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики лекція

18 листопада студенти 2 курсу факультету журналістики Запорізького національного університету провели лекцію для вихованців Запорізького педагогічного коледжу на тему «Інформаційне протиборство». Мета заходу – підвищити медіа-грамотність серед молоді.

Заняття проводили студенти Ольга Краснова, Аліна Кундіренко та Лілія Цемеринова під керівництвом к.філол.н, доцента Наталії Тяпкіної.
Лектори розповіли всім присутнім на заході про форми інформаційного протиборства, а саме – про інформаційну експансію, агресію та війну. Також організатори підготували цікавий відеоматеріал, на прикладах якого проілюстрували свою розповідь про агресивне використання інформації в сучасному світі.
Виховний захід викликав неабияке зацікавлення в аудиторії. Студенти та викладачі коледжу активно брали участь в обговоренні питань функціонування інформації в сучасному суспільстві.
За результатами зустрічі доповідачі разом із аудиторією дійшли висновку, що вміння орієнтуватися в інформаційному потоці, керувати ним та розуміти маніпулятивні явища – вкрай необхідні навички для сучасної людини.

Олександра Філь

Схожі новини