Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті ЗНУ відбулося нагородження переможців конкурсу «Кращий знавець із ландшафтного дизайну»

02.12.2013 16:18 Все Факультети Біологічний Біологічний факультет Конкурс

29 листопада біологи Запорізького національного університету провели традиційний щорічний конкурс студентських робіт «Кращий знавець з ландшафтного дизайну». Для участі у конкурсі студенти біологічного факультету та учні наукового товариства обдарованої молоді при ЗНУ «Молодий університет» повинні були підготувати відповідно оформлені проекти, флораріуми та фотороботи.

До складу суддівської колегії конкурсу увійшли: завідувач кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Віктор Лях, доценти Віра Копійка, Олена Дубова, Ірина Полякова та Світлана Яковлєва-Носарь.
Конкурс студентських робіт проходив за чотирма секціями. Перша секція – конкурс проектів з озеленення та ландшафтного дизайну Запорізького обласного центру молоді. У ньому переміг студент 4 курсу Олександр Битківський.
Друга секція – конкурс настільних флораріумів. У ньому взяли участь 17 студентів. Переможцями цього конкурсу стали:
1 місце – студенти 3 курсу Тетяна Редька та Олеся Гнаток із роботою «Чаювання у лісі»;
2 місце – студент 2 курсу Владислав Майлунець з роботою «Сад живого каміння».
А приз глядацьких симпатій отримали студенти Марія Ползик, Станіслав Криворучко та Михайло Копан за роботу «Осколки історії».
У третій секції – фотоконкурсі за темою «Ландшафтний дизайн в Запоріжжі» – перемогу здобула студентка 1 курсу Валентина Біла.
Окрім того, була проведена вікторина у форматі експрес-опитування. Учасники цього конкурсу продемонстрували своє логічне мислення та отриманні знання. У результаті тривалої боротьби призове місце розділили між собою студентки 1 та 3 курсу Марія Ползик та Зореслава Рибкіна відповідно.
Варто зазначити, що учні наукового товариства обдарованої молоді при ЗНУ «Молодий університет» також взяли активну участь у конкурсі студентських робіт.
Під час урочистого нагородження завідувач кафедри садово-паркового господарства та генетики рослин Віктор Лях вручив переможцям грамоти, а учням 8 класу гімназії №28 та наукового товариства обдарованої молоді при ЗНУ «Молодий університет» Владиславі Пановій та Мілені Гончаренко – диплом за активну участь у конкурсі настільних флораріумів.
Усі роботи учасників конкурсу прикрасять кабінети та корпус біологічного факультету, а також будуть використані в навчальних цілях.

Олена Ярошенко