Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ФСУ взяли участь в обговоренні проблем та перспектив формування духовної культури в Україні

Студенти ФСУ взяли участь в обговоренні проблем та перспектив формування духовної культури в Україні

29.11.2013 14:10 Все Факультети Соціології та управління

26 листопада у Запорізькому обласному центрі патріотичного виховання молоді відбулося засідання круглого столу на тему «Православ’я та козацтво як духовна основа патріотичного виховання в Україні», учасниками якого стали активісти Наукового товариства студентів та аспірантів факультету соціології та управління.

Захід був проведений з метою дослідити проблеми та перспективи формування духовної культури в Україні.
Учасниками круглого столу виступили представники органів влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, науковці, духовенство, студентська та трудова молодь. Модератор заходу – кандидат філософських наук, завідувач кафедри теорії та методики виховання КЗ «ЗОІППО» ЗОР Микола Мальований.
На розгляд були винесені наступні питання:
1.Розвиток духовної культури в Україні. Проблеми та перспективи. Духовно-моральні цінності – запорука успішності в сучасному суспільстві.
2.Обговорення пропозицій та прийняття резолюції круглого столу.
Варто зазначити, що під час засідання були висвітлені різні погляди на сутність питань. Не зважаючи на різновекторність та критичність думок, висловлення учасників мали толерантний характер.
Дискусія розгорілася з приводу історичних питань, що дозволило більш детально розібратися у сутності теми. Під час обговорення вдалося розглянути питання ціннісної орієнтації суспільства, яким чином ЗМІ впливають на розуміння людиною міфу та історичної правди. Було визначено «фундамент» формування патріотизму та фактори, що впливають на цей процес.
Після завершення засідання круглого столу учасники висловили сподівання на проведення подібних заходів у більш широкому масштабі. Також учасники відзначили серед переваг заходу те, що висловити свою точку зору мала можливість і молодь.