Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася зустріч із представниками Канадського коледжу англійської мови

У ЗНУ відбулася зустріч із представниками Канадського коледжу англійської мови

09.12.2013 16:41 Зустріч програма подвійного дипломування

6 грудня на базі Запорізького національного університету відбулася зустріч із викладачем-інструктором Canadian College of English (Канадський коледж англійської мови, м. Ванкувер, Канада) Еланою Палмер та директором агентства міжнародних обмінів ICEA Іриною Кобець.

Зустріли поважних гостей перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Волков та завідувач відділу аспірантури та докторантури Геннадій Васильчук. Також на заході були присутні директор Центру вивчення іноземних мов Наталія Костенко та в.о. начальника Відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Ольга Прийменко.
Метою зустрічі стало встановлення партнерських відносин із ЗНУ у напрямку подвійного дипломування студентів із обраних спеціальностей.
Під час зустрічі представники нашого вишу та Коледжу обговорили створення алгоритму розробки програми подвійного диплома та її впровадження у навчальний план. Олександр Бондар акцентував увагу присутніх на тому, що сьогодні зацікавленість студентів цією програмою є дуже високою, адже володіння іноземними мовами є невід’ємною складовою сучасної освіченої людини.
Після закінчення зустрічі також відбулася презентація роботи онлайн-програми з англійської мови (електронний підручник) та можливостей дистанційних форм навчання від Canadian College of English.

Ксенія Назаренко

Схожі новини