Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели презентацію міжнародних освітніх програм для студентів факультету іноземної філології

У ЗНУ провели презентацію міжнародних освітніх програм для студентів факультету іноземної філології

09.12.2013 16:55 Відділ міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами факультет іноземної філології Центр вивчення іноземних мов

5 грудня у Запорізькому національному університеті провели презентацію міжнародних освітніх програм академічного обміну для студентів 2-5 курсів факультету іноземної філології. Організаторами заходу виступили представники факультету іноземної філології, відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами і Центру вивчення мов ЗНУ.

У цьому навчальному році, 15 жовтня, у нашому виші вже відбулася презентація міжнародних програм академічного обміну для студентів ФІФ. Однак, той захід був розрахований на студентів першого курсу, відповідно мова йшла про можливості навчатися за кордоном, які відкриваються перед першокурсниками.
Захід, розрахований на студентів старших курсів факультету іноземної філології, розпочався виступом в.о. начальника відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами Ольги Прийменко. Її розповідь супроводжувалася слайд-шоу, в якому, зокрема наводилися електронні адреси різних сайтів, присвячених міжнародним освітнім програмам. Ольга Юріївна розповіла присутнім про алгоритм, яким мають скористатися ті, хто прагне навчатися в закордонних вишах, про особливості діяльності міжнародного відділу та про договори про співробітництво, які уклав наш університет з іноземними вищими навчальними закладами щодо можливого академічного обміну студентами. Також Ольга Прийменко розповіла про найвідоміші міжнародні академічні програми, вимоги, які ставляться перед їхніми учасниками, терміни подання документів та умови навчання у різних країнах. Вона запропонувала студентам звертатися з усіма питаннями до відділу міжнародних зв’язків та роботи з іноземними студентами (1 навчальний корпус ЗНУ, аудиторія 26), співробітники якого завжди їм допоможуть.
Директор Центру вивчення іноземних мов Наталія Костенко розповіла присутнім про міжнародний сертифікат IELTS, що засвідчує рівень знань англійської мови, необхідний для участі в багатьох закордонних освітніх програмах. Наталія Дмитрівна повідомила, що представники Британської ради прибудуть до нашого університету 10 травня 2014 року, аби провести іспит з англійської мови серед наших студентів та вручити відповідні сертифікати. Із приводу подання заявок для участі у цьому іспиті необхідно до кінця грудня звернутися до Центру вивчення іноземних мов ЗНУ, а приблизно із лютого наступного року на базі Центру проводитимуть спеціальний курс для тих, хто має бажання підготуватись до отримання цього сертифікату.
Заступник декана факультету іноземної філології, старший викладач кафедри англійської філології Дар’я Лазаренко поділилася зі студентами своїм досвідом із підготовки та складання цього іспиту. Також Дар’я Миколаївна попрохала присутніх на заході поділитися з одногрупниками отриманою інформацією, аби якомога більше студентів ЗНУ змогли скористатися можливостями, які відкриває перед ними участь у міжнародних академічних програмах.

Таміла Тарасенко

Схожі новини