Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті ЗНУ відбулося засідання круглого столу «Реалізація конституційного права громадян на мирні зібрання: проблеми та перспективи»

На юридичному факультеті ЗНУ відбулося засідання круглого столу «Реалізація конституційного права громадян на мирні зібрання: проблеми та перспективи»

11.12.2013 12:23 Все Факультети Юридичний Засідання круглого столу юридичний факультет

Засідання круглого столу «Реалізація конституційного права громадян на мирні зібрання: проблеми та перспективи» під керівництвом заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Андрія Гамова відбулося 10 грудня на юридичному факультеті Запорізького національного університету.

На захід завітали представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадських організацій, науковці та студенти нашого університету. Також велику зацікавленість тема засідання викликала серед представників місцевих засобів масової інформації.
На початку заходу до присутніх звернувся Андрій Гамов та нагадав, що саме 10 грудня у світі відзначають Міжнародний день прав людини, уведений за рішенням Організації Об’єднаних Націй у 1948 році з нагоди прийняття Загальної декларації прав людини. Саме у рамках цього свята й організоване засідання круглого столу.
Від імені ректора та адміністрації ЗНУ учасників зібрання привітав перший проректор ЗНУ Олександр Бондар.
Також на заході були присутні декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць та заступник декана з виховної роботи Віктор Сабадаш.
Під час роботи круглого столу зі своїми доповідями виступили: д. ю. н., голова Апеляційного суду Запорізької області Віктор Городовенко, керуюча справами виконавчого комітету Запорізької міської ради Зінаїда Бойко, заступник начальника Запорізького міського управління ГУМВС України в Запорізькій області Андрій Доллиний, депутат Запорізької обласної ради Ігор Грозовський, радник голови Запорізької обласної державної адміністрації, заслужений працівник культури України Валерій Козирєв, голова Громадської ради при ЗОДА Олександр Бабич та регіональний представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Володимир Павленко.
Учасники круглого столу обговорили питання, що стосуються проведення мирних акцій, мітингів, зібрань, демонстрацій: вимоги до організації подібних зібрань, правила їх проведення та ін. Були наведені приклади та проаналізовані нормативні акти, якими мають керуватися як представники влади, так і прості громадяни.
Дискусію викликали доповіді заступника голови Студентської ради ЗНУ Ольги Лєбєдєвої та голови обласного відділу громадської організації «Європейська молодь України» Катерини Коротченко, які висловили власне бачення з приводу обговорюваного питання.
Також свої доповіді та пропозиції презентували викладачі нашого університету к. ю. н., старший викладач Наталія Бровченко та к. ю. н., доцент Олександр Ганзенко.
Підбіваючи підсумки засідання, Андрій Гамов подякував усім присутнім за активну участь в обговоренні та закликав до стриманості, взаємної толерантності та конструктивності.

Ксенія Назаренко

Схожі новини