Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники факультету фізичного виховання завітали до реабілітаційного центру «Джерело»

11.12.2013 16:26 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання благодійність

3 грудня, до Всесвітнього дня інваліда, студенти 4 курсу факультету фізичного виховання (напрям підготовки «Фізичне виховання») під керівництвом професора Ніни Байкіної відвідали реабілітаційний центр «Джерело».

Під час вивчення навчальної дисципліни «Адаптивне фізичне виховання» студенти кілька разів уже відвідували Центр і встигли познайомитися з його вихованцями. Тож, і цього разу вони з радістю відгукнулися на пропозицію Ніни Григорівни підготувати для дітей святкову програму. Студенти протягом двох тижнів вибирали ігри-конкурси, намагаючись зробити захід цікавим для учнів різних класів (від 5 до 12) та з різними діагнозами.
Вихованці Центру з радістю зустріли студентів факультету фізичного виховання - Андрія Зайця, Яну Кондратенко, Володимира Гузя, Валерія Малиша, Анастасію Шандрук, Катерину Подриз, Станіслава Леонова, Рустем Рустимова, Євгенія Богму та інших. Велике захоплення у дітей викликали виступ університетської збірної з фітнес-аеробіки, а також індивідуальний виступ Євгенії Осетинської із програмою «Контем». Діти охоче брали участь в іграх «Першовідкривачі», «Снайпери», «Острівці», «Сонечко», «Ріпка» та інших. Хоча правила довелося пояснювати за допомогою сурдоперекладача, усі діти з успіхом впоралися із поставленими перед ними завданнями і заслужено отримали грамоти й призи, про які заздалегідь подбали представники ЗНУ.
За словами професора Ніни Байкіної, співпраця між Запорізьким національним університетом і реабілітаційним центром «Джерело» триває вже 45 років. Увесь цей час студенти факультету фізичного виховання постійно відвідують центр, вчаться знаходити спільну мову з дітьми з особливими потребами, адже це необхідно для успішного професійного становлення майбутніх педагогів.
Усі учасники заходу зазначили, що ця зустріч із вихованцями реабілітаційного центру справила на них велике враження. Вона ще раз засвідчила, що діти з особливими потребами нічим не відрізняються від своїх здорових ровесників, але потребують більшої уваги та тепла. Тому студенти висловили бажання завітати до реабілітаційного центру ще раз, аби знову подарувати дітям свято.