Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На філологічному факультеті провели засідання круглого столу, присвячене всесвітньо відомій епопеї

На філологічному факультеті провели засідання круглого столу, присвячене всесвітньо відомій епопеї

16.12.2013 11:15 Все Факультети Філологічний Філологічний факультет круглий стіл

13 жовтня на філологічному факультеті Запорізького національного університету відбулося засідання круглого столу, присвячене розгляду відомої епопеї Джоан К. Роулінг «Гарі Поттер».

Студенти разом із викладачами кафедри російської філології - професором Іриною Павленко і доцентом Світланою Дітьковою - розглянули такі питання: чому цикл фантастичних романів «Гарі Поттер» став настільки популярним; на яку вікову аудиторію він розрахований; чому ця книжка викликала таку хвилю пародій; який вплив мала екранізація на зростання популярності цього твору тощо.
Усі учасники заходу взяли активну участь в обговоренні запропонованих питань. Також під час заходу йшлося про інші книжки Джоан Роулінг і деякі пародії на «Гарі Поттера», в тому числі – версію російського письменника Дмитра Ємця «Таня Гроттер». Усі, хто взяв участь у засіданні, залишилися дуже задоволеними його перебігом і тим, що дізналися багато нових цікавих фактів, пов’язаних із улюбленим літературним твором.

Аліна Полякова

Схожі новини