Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Візит американської студентки на біологічний факультет ЗНУ

Візит американської студентки на біологічний факультет ЗНУ

17.12.2013 11:12 Все Факультети Біологічний

Протягом 13-15 грудня на біологічному факультеті ЗНУ перебувала стипендіат фонду Фулбрайт Рейчел МакМоніг'ал, США (Rachel McMonagle).

Рейчел є студенткою коледжу Оберлін (м. С. Оберлін, Огайо) та зараз проводить дослідження в Україні в Національному університеті біоресурсів і природокористування України (м. Київ) за темою «Адаптація дрібних фермерських господарств до аграрної реформи та зміни клімату в Україні».
Гостя взяла участь в роботі круглого столу, присвяченого академічній мобільності студентів. Це не перший її досвід роботи у програмах академічної мобільності: до цього вона вивчала зміни довкілля під впливом зміни клімату у Замбії та Коста Ріці.
Після засідання круглого столу студенти разом із гостею відвідали Зоологічний музей ЗНУ та продовжили спілкування у неформальній обстановці. Наступного дня студенти біологічного факультету влаштували для Рейчел екскурсію містом із відвідуванням о. Хортиця.
Варто зазначити, що візит Рейчел МакМоніг'ал та засідання круглого столу були організовані заступником декана з міжнародної роботи біологічного факультету доцентом Наталією Рубцовою.

Біологічний факультет