Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Конкурс тортів - на факультеті СПП

Конкурс тортів - на факультеті СПП

17.12.2013 13:31 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології СПП конкурс тортів

Сьогодні у рамках святкування 22-річчя з дня народження факультету соціальної педагогіки та психології ЗНУ серед студентів відбувся конкурс на кращий торт.

Участь у «солодкому» змаганні взяли представники 1-3 курсів усіх напрямів підготовки факультету.
Оцінювало кулінарні витвори студентства журі, до складу якого увійшли: декан факультету Ольга Пономаренко (голова журі) та завідувачі кафедр факультету – Наталія Шевченко (кафедра педагогіки та психології освітньої діяльності), Наталія Завирего (кафедра соціальної педагогіки) та Наталія Губа (кафедра практичної психології).
Студенти реалізували власну фантазію та креативність, створивши незвичайні торти. Так, студенти 3 курсу напряму підготовки «Соціальна педагогіка» (гр. 1161-1) спекли та оформили торт у вигляді залікової книги, а представники 1 курсу напряму підготовки «Психологія» (гр. 3123-2) створили на торті обличчя Зігмунда Фрейда із його автографом.
Загалом на конкурсі було представлено 7 тортів. Також власні шедеври випічки презентували студенти напрямів підготовки «Соціальна педагогіка» 1 (гр. 1163-1) та 2 курсів (гр. 1162-1), «Психологія» 2 (гр. 3122-1, гр. 3122-2) та 3 курсів (3121-1) та «Театральне мистецтво» 2 курсу (гр. 2212).
Нагородження переможців відбудеться вже завтра о 13.00 під час концерту до дня народження факультету СПП.

Ксенія Назаренко