Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На фізичному факультеті відбувся фінал гри «Що? Де? Коли?»

На фізичному факультеті відбувся фінал гри «Що? Де? Коли?»

20.12.2013 12:03 Фізичний факультет Наукове товариство студентів та аспірантів гра «Що? Де? Коли?»

На фізичному факультеті Запорізького національного університету відбувся фінал інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?». Змагання проходили у два етапи: перший – відбірковий тур - тривав із 9 по 13 грудня; фінальний етап відбувся 19 грудня.

Організаторами заходу виступили декан фізичного факультету Андрій Андрєєв, голова Наукового товариства студентів та аспірантів фізичного факультету, студент 3 курсу Дмитро Карпенко та голова Наукового товариства студентів та аспірантів Запорізького національного університету, студентка 4 курсу Валентина Кучерук.
Серед учасників були команди від усіх академічних груп 1-4 курсів. У першому турі змагалися 5 команд зі студентів 3 та 4 курсів, у другому турі змагалися також 5 команд, до складу яких увійшли студенти 1 та 2 курсів. У фінал вийшли дві команди студентів 1 та 2 курсів («Heavy Physics» та «А») та дві команди фіналістів 3 та 4 курсів («Кластер» та «V»).
Під час турніру учасникам пропонувалися теоретичні запитання, демонстраційні досліди та відеодемонстрації. Студенти показали досить високий рівень знань із фізики та ерудованість. Перемогу здобула команда 1 курсу напряму підготовки «Прикладна фізика» «Heavy Physics» у складі Романа Лутая, Юрія Радєва, Олексія Чабана, Андрія Товстановського, Володимира Хуповки й Сергія Вовка.
Ця команда буде змагатися у суперфіналі з командою викладачів під час святкування Дня фізичного факультету. Усі учасники турніру отримали подарунки від деканату та почесні грамоти.

Валентина Кучерук,
голова НТСА ЗНУ