Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ розпочала роботу студентська міжвузівська науково-практична конференція «Різдвяні читання»

20.12.2013 13:40 Все Факультети Іноземної філології ФІФ конференція

20 грудня на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету розпочала свою роботу конференція «Різдвяні читання». Такий науковий захід проходить на ФІФ вже вп’яте.

На початку пленарного засідання з привітальними словами до учасників конференції звернулися перший проректор ЗНУ Олександр Бондар, декан факультету іноземної філології Галина Морошкіна, заступник декана з наукової роботи Русудан Махачашвілі та завідувач кафедри теорії та практики перекладу з англійської мови Юрій Зацний. Вони привітали студентство з початком наукового заходу, а також з учорашнім святом – Днем Святого Миколая – та прийдешніми новорічними святами.
Наукову доповідь «Формування нових словотворчих засобів англійської мови» під час пленарного засідання представила завідувач кафедри англійської філології Санія Єнікєєва.
Далі учасники конференції продовжили роботу в семи секційних засіданнях:
- актуальні проблеми перекладознавства;
- актуальні проблеми англійської філології;
- актуальні проблеми французької філології;
- актуальні проблеми іспанської;
- актуальні проблеми німецької;
- актуальні проблеми;
- актуальні проблеми методики викладання іноземних мов.
Варто зауважити, що заявки на участь у конференції надійшли цього разу і з інших вишів країни: ЗНТУ (7 заявок), Мелітопольський державний педагогічний університет ім. Богдана Хмельницького (5 заявок), Горлівський інститут іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (3 заявки), Чорноморський державний університет імені Петра Могили (м. Миколаїв, 5 заявок), а також Запорізької школи № 50 (3 заявки).
За результатами проведеної роботи планується видання збірки тез учасників конференції.

Ксенія Назаренко